O nás

príroda

 

Spoločnosť GaiaHemp je inovatívna firma zasvätená pestovaniu konope a výrobe kvalitných konopných produktov. Sme hrdí na svoje korene na Slovensku a naše poslanie prinášať ľuďom čisté a ekologické riešenia pre ich zdravie. Bez kompromisov sa zameriavame na kvalitu, udržateľnosť a výnimočnú výživovú hodnotu našich produktov.

Náš tím je hlboko presvedčený o silných liečivých vlastnostiach konope a o jeho potenciále prispieť k lepšiemu a zdravšiemu životu. Veríme, že v súlade s prírodou môžeme vytvárať produkty, ktoré sú nielen zdravé, ale aj šetrné k životnému prostrediu.

Naša hrdosť a klenot je HEFU - tofu vyrobené z konopných semienok. Toto jedinečné tofu je plné bielkovín a vlákniny, a je prirodzeným zdrojom esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov. HEFU je výsledkom našej vášne, inovácií a dlhoročného výskumu.

V GaiaHemp sme odhodlaní vytvárať produkty, ktoré môžu zlepšiť životy ľudí a prispieť k ochrane našej planéty. Sme hlboko zaviazaní k trvalo udržateľným a ekologickým technikám výroby, ktoré sú v súlade s naším rešpektom k matke Zemi.

Vitajte v GaiaHemp – kde príroda stretáva inovácie pre váš život a zdravie.

 

profil foto hefu

garancia rýchleho doručenia
Garancia rýchleho doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
doručenie do troch dní
Doručenie do troch dní
na akúkoľvek adresu