Konopná kozmetika

Cena

415
1415
balzam (1)
€4,90
Skladom

Vyskúšajte na vlastných perách. Náš Konopný balzam na pery – dokonalú ochranu a hydratáciu pre vaše pery s prírodnými olejmi a kanabinoidmi, kdekoľvek ste.

Kód: 85
Dizajn bez názvu (7)
€14,90
Skladom

Vyskúšajte na vlastnej koži účinnosť prírodnej starostlivosti s Konopným pleťovým krémom od Gaiahemp, obohateným o liečivé kanabinoidy. Tento prémiový krém poskytuje intenzívnu...

Kód: 82
2 položiek celkom

Konopná kozmetika od GaiaHemp ponúka prírodné kozmetické produkty pre starostlivosť o pleť, využívajúc pozitívne účinky technickej konope. Produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravie a vitalitu pokožky, poskytujúc vysoký obsah esenciálne mastných kyselín, antioxidantov a ďalších výživných látok.

Sortiment GaiaHemp je zameraný na ekologické a etické hodnoty, pričom sa kládny dôraz na používanie čistých, bezpečných a udržateľných zložiek bez pridania škodlivých chemikálií.

Tieto produkty sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane tej citlivej, a ponúkajú riešenia pre rôzne kožné problémy ako je suchosť, akné alebo podráždenie. GaiaHemp sa zaväzuje k poskytovaniu kvalitných a bezpečných produktov, ktoré sú v súlade s prírodnými princípmi a zdravým životným štýlom.

garancia rýchleho doručenia
Garancia rýchleho doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
doručenie do troch dní
Doručenie do troch dní
na akúkoľvek adresu