Konopné semienka / nelúpané 300g

Nelúpané konopné semienka sú bohatým zdrojom vlákniny, bielkovín a esenciálnych mastných kyselín, ktoré poskytujú prirodzenú nutričnú hodnotu a pridávajú chrumkavosť jedlám. Ideálne pre zdravý životný štýl, ponúkajú celostnú výživu a podporujú sýtosť.

€5 €5 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.05.2024
Kód: 59
Konopné semienka / nelúpané 300g
garancia rýchleho doručenia
Garancia rýchleho doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
doručenie do troch dní
Doručenie do troch dní
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Konopné semienka, nelúpané, sú prirodzeným zdrojom nutričného bohatstva, ktoré si zachovávajú svoje prirodzené vonkajšie šupky. Tieto šupky obsahujú vysoký podiel vlákniny, ktorá prispieva k zdraviu tráviaceho systému a podporuje pocit sýtosti. Nelúpané semienka sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú celostnú nutričnú hodnotu a nevadia im ich textúra a chuť.

Nelúpané konopné semienka sú tiež skvelým zdrojom esenciálnych mastných kyselín, bielkovín a minerálov, a to všetko v surovej a neupravenej forme. Ich pravidelná konzumácia môže prispievať k lepšiemu zdraviu srdca a imunitnému systému, ako aj k zvýšeniu energetických hladín. Sú vynikajúcou prísadou do pečiva, müsli alebo ako posyp na rôzne pokrmy, kde pridávajú chrupkavú textúru a nutričný základ.

Dodatočné parametre

Kategória: Konopné potraviny
Hmotnosť: 0.3 kg
Hmotnosť (netto): 300g
Krajina pôvodu:

GaiaHemp je značka zameraná na udržateľnú výrobu a distribúciu produktov z konope, ktorá si dáva za cieľ poskytovať zákazníkom prírodné a ekologické alternatívy v oblasti výživy a starostlivosti o telo. S dôrazom na ekologické poľnohospodárstvo a transparentnosť pôvodu surovín, GaiaHemp ponúka širokú škálu produktov vrátane konopných semienok, olejov, proteínov, müsli, čajov, kozmetiky a doplnkov. Ich ponuka zahŕňa aj doplnky stravy, ktoré sú vyrobené z najvyššej kvality konopných extraktov a sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravie a pohodu. GaiaHemp sa zaväzuje k dodržiavaniu udržateľných metód a podporuje zodpovednú spotrebu s ohľadom na životné prostredie.

logo NL