Konopné semienka / lúpané 300g

Lúpané konopné semienka sú výživný superfood, ktorý je bohatý na kompletné bielkoviny, zdravé tuky, vlákninu a omega mastné kyseliny . Ideálny doplnok stravy, tieto semienka sa ľahko pridávajú do rôznych jedál pre zvýšenie nutričnej hodnoty a skvelej chuti.

€7,90 €7,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.05.2024
Kód: 53
Konopné semienka / lúpané 300g
garancia rýchleho doručenia
Garancia rýchleho doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
doručenie do troch dní
Doručenie do troch dní
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Lúpané konopné semienka sú malé, ale mocné zrnká výživy, ktoré v sebe skrývajú neoceniteľný poklad pre naše zdravie. Oslobodené od svojich vonkajších šupiek, tieto  semienka sú charakteristické jemnou, orechovou chuťou a pritom sú nabitými zdrojmi kvalitných bielkovín, nevyhnutných pre zdravý rast a opravu svalového tkaniva.

Ale to nie je všetko! Lúpané konopné semienka sú bohatým zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré hrajú kľúčovú rolu pri regulácii zápalov, udržiavaní zdravia srdca a podpore mozgovej funkcie. Ich jedinečná rovnováha týchto esenciálnych tukov je v súlade s optimálnymi nutričnými odporúčaniami, čo ich predurčuje byť pravým pokladom pre každého, kto hľadá harmonickú cestu k dobrému zdraviu.

Pridajte k tomu bohatý obsah vlákniny, ktorá podporuje tráviaci systém, ako aj vitamíny a minerály ako železo, horčík a zinok, a získate superpotravinu, ktorá je nielen výživná, ale aj účinná pri posilňovaní imunity a celkovej vitality.

Semienka, či už sú posypané na šaláty, vmiešané do smoothies, pridané do domácich pečiv alebo len tak ako zdravá maškrta, lúpané konopné semienka sú všestranným spoločníkom na ceste za lepším zdravím a vitalitou. Svojím bohatým profilom živín sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá jednoduchý spôsob, ako obohatiť svoju stravu a podporiť svoje zdravie prirodzeným spôsobom.

Dodatočné parametre

Kategória: Konopné potraviny
Hmotnosť: 0.3 kg
Hmotnosť (netto): 300g
Krajina pôvodu:

GaiaHemp je značka zameraná na udržateľnú výrobu a distribúciu produktov z konope, ktorá si dáva za cieľ poskytovať zákazníkom prírodné a ekologické alternatívy v oblasti výživy a starostlivosti o telo. S dôrazom na ekologické poľnohospodárstvo a transparentnosť pôvodu surovín, GaiaHemp ponúka širokú škálu produktov vrátane konopných semienok, olejov, proteínov, müsli, čajov, kozmetiky a doplnkov. Ich ponuka zahŕňa aj doplnky stravy, ktoré sú vyrobené z najvyššej kvality konopných extraktov a sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravie a pohodu. GaiaHemp sa zaväzuje k dodržiavaniu udržateľných metód a podporuje zodpovednú spotrebu s ohľadom na životné prostredie.

logo NL